O nás

IceCo s. r. o.

IceCO s.r.o. působí na trhu poskytování technických služeb od roku 2001.
Byli jsme jednou z prvních firem, které v ČR začaly aplikovat tryskání suchým ledem za účelem účinného a ekologicky šetrného čištění povrchů. Požadavky trhu však znamenaly nutnost rozšíření těchto aktivit, a to nejprve o čištění zarostlých výměníků „zevnitř“, chemickou cestou a dále pak o preventivní péči o veškeré vodní systémy pomocí speciálně vyvinutých chemických přípravků.

Disponujeme pravidelně zásobeným skladem, který umožňuje zavážení „just-in-time“ a týmem spolupracovníků, kteří všichni působí dlouhodobě ve svém oboru a staví na předchozích praktických zkušenostech.

Nabízíme komplexní řešení

Vybudovali jsme skupinu dodavatelů a spolupracujících firem tak, abychom dokázali reagovat jak na jednoduchá zadání, tak na komplexnější požadavky. Jsme schopni posoudit Váš vodní okruh ve stavu, jakém je dnes, sestavit technické a cenové řešení na jeho optimalizaci, dodat hardware pro úpravu vody i dávkování chemikálií, zásobovat Vaši údržbu příslušnými chemickými přípravky a zejména: starat se o Váš systém na pravidelné bázi tak, aby nejenom fungoval spolehlivě, ale aby rovněž generoval úspory.

Neméně důležitým parametrem péče o Váš okruh je i vodní hygiena. Baktérie, řasy, houby a další mikrobiální oživení znamená nejen potencionální ohrožení Vašich zaměstnanců nebo finálních výrobků (farma, potravinářství), ale rovněž významné náklady spojené se špatným prostupem tepla nebo tvorbou koroze způsobené těmito mikroorganismy.

Napište nám

Sečtěte a zaokrouhlete (37.6 + 16.1) *

Sečtěte a zaokrouhlete (31.3 + 48.7) *

Nahoru